Nabídka vín

Odrůda Ročník Kategorie Cena Množství
Frankovka

Frankovka

Víno má sytě rubínovou barvu, ve vůni je ovocité se stopami višní a jahod. V chuti je svěží s příjemnou kyselinkou ale jinak lehké se střední dochutí.
2016moravské zemské víno, suché160,-Vyprodáno
Dornfelder

Dornfelder

Velmi tmavá rudá barva zaujme každého hned na první pohled. Vůně intenzivní třešňová s nádechem vanilky. Chuť plná, harmonická s nasládlou dochutí.
2017moravské zemské víno, suché160,-počet kusů:  
Veltlínské zelené

Veltlínské zelené

Víno má zlatavou barvu, ve vůni tóny lipového květu. V chuti je víno jemně kořenité. S příjemnou svěží kyselinkou v dochuti.
2016moravské zemské víno, suché140,-Vyprodáno
Ryzlink vlašský

Ryzlink vlašský

Víno je žluté barvy s jemně zelenkavými odlesky. Tento ryzlink vlašský je středně plný, harmonický, podpořený jemnou kyselinkou.
2017pozdní sběr, polosuché170,-počet kusů:  
Rulandské šedé

Rulandské šedé

Víno krásné žlutozlaté barvy. V buketu můžeme cítit širokou škálu květnatých až kořenitých tónů, v chuti pak najdeme souhru kyselinky a zbytkového cukru, jež dělá víno harmonickým.
2017moravské zemské víno, polosuché160,-počet kusů:  
Sylvánské zelené

Sylvánské zelené

Víno je světle žluté barvy se zelenými záblesky, v chuti plné, odrůdově charakteristické s jemnou travnatou vůní, vyšší kyselinkou se středně dlouhou dochutí. Dnes se víno vyskytuje jen sporadicky, a proto je vyhledáváno znalci vín.
2017kabinetní víno, polosuché160,-počet kusů:  
Cuvée Rychard

Cuvée Rychard

Víno má zlatavou barvu. Vůně vyzrálého ovoce s tóny citrusových plodů. Chuť je plná, extraktivní s dlouho doznívající dochutí, podtržená svěží kyselinkou.
2017pozdní sběr, polosladké180,-počet kusů:  
And+zw rose

And+zw rose

Víno je světle růžové barvy s vůní jahodovosmetanového jogurtu, v chuti osvěžující s jemnou kyselinkou.
2017moravské zemské, polosladké140,-počet kusů:  
Rulandské šedé

Rulandské šedé

Zlatožlutá barva s měděnými odlesky dává tušit plné, zralé víno, vysoké viskozity. V chuti cítíme rozinky, medovost a extraktivnost.
2017Výběr z hroznů, suché190,-počet kusů:  
Pálava

Pálava

Víno slámově žluté barvy se zlatými odlesky. Vůně je jemně kořenitá s medovými tóny. Plná chuť s jemnou ovocností a kořenitostí doprovázená vyšším zbytkovým cukrem. Dlouhá medová dochuť.
2017Výběr z hroznů, polosladké195,-počet kusů:  
Hibernal

Hibernal

Víno žlutozelené barvy, které upoutá svojí vůni po tropickém ovovci a kveroucí lípě. V chuti je plné a extraktivní se stopami po černé rybízu a kompotovaném ovoci s velmi dlouhou dochutí.
2017pozdní sběr, polosuché200,-Vyprodáno

„Víno jako dárek“

Láhev vína se sama o sobě nabízí jako ideální dárek. Chcete poděkovat za spolupráci vašim obchodním partnerům nebo je jen potěšit a dát jim něco originálního? Darujte jim láhev osobitého moravského vína doplněnou o vaše logo, název firmy či věnování přímo na etiketě vína. Stačí si jen vybrat víno a o vše ostatní už se postaráme my.